Poznaj Qapp

platformę grywalizacji

imprez i wydarzeń

Qmon little monster

Czym jest Qapp?

To aplikacja stworzona po to, aby urozmaicić codzienne czynności o fascynujący świat gier i w ten sposób motywować do ich realizacji.

Dzięki Qapp wykonanie każdego zadania stanie się niezapomnianą przygodą! Wyobraź sobie, że otrzymujesz odznaki za nauczenie się nowej rzeczy, grasz w gry w trakcie dowolnego wydarzenia i wymieniasz zdobyte punkty na nagrody lub zapraszasz do rywalizacji znajomych, by wspólnie pobić dowolny rekord. Zamieniasz zwykłe czynności w zabawę i przyjemność. Tym właśnie jest Qapp. Aplikacją zamieniającą zadania w gry i nagradzającą Użytkowników odznakami.

Up-side-down city
Event badge

Qapp na Twoim wydarzeniu

Jeśli organizujesz wydarzenie i chcesz uatrakcyjnić je o gry, konkursy i rywalizację pomiędzy uczestnikami, Qapp Events to idealne rozwiązanie.

Tworzymy dla Ciebie indywidualną aplikację, z funkcjami dostosowanymi wedle Twoich potrzeb.

W ramach aplikacji dostępne są między innymi:

  • zadania dla uczestników oparte o skanowanie kodów QR, lokalizację GPS, ukończenie quizu, zagranie w grę, wykonanie zdjęć i wiele innych,
  • listy wydarzeń z niezbędnymi informacjami na ich temat,
  • interaktywne mapy.

Realizacje

W 2016 roku mieliśmy okazję stworzyć pierwszą aplikację grywalizacyjną na Noc Naukowców organizowaną przez Politechnikę Poznańską. W każdej edycji wydarzenia uczestniczy około 30 tysięcy osób, dla których została udostępniona aplikacja w Google Play oraz App Store.

Użytkownicy mogli między innymi zdobywać odznaki, kolejne poziomy, przeglądać karty z ciekawostkami naukowymi oraz wziąć udział w konkursie, gdzie wygraną był bon na sprzęt elektroniczny.

Pobierz aplikację i przekonaj się sam!

Qapp sprawdzi się rownież w

Qmon little monster

PRACY

Zaangażuj swoich pracowników. Za każde wykonane zadanie lub inną aktywność w miejscu pracy nagradzaj ich! W ten sposób każdy będzie czerpał większą satysfakcję oraz bardziej zaangażuje się w swoje obowiązki.

Qmon little monster

SKLEPIE

Zaangażuj swoich klientów. Zachęć ich do tego, aby częściej Cię odwiedzali. Odznaki za odwiedziny, dokonane zakupy bądź wystawioną ocenę mogą zastąpić standarowe programy lojalnościowe w wyjątkowy sposób!

Qmon little monster

SZKOLE

Zaangażuj swoich uczniów. Zamień naukę w zabawę i spraw, że zajęcia staną sie jeszcze bardziej atrakcyjne. Gry przekazujące konkretną wiedzę, quizy oraz rankingi osiągnięć uczniów sprawią, że będą chętniej i efektywniej się uczyć!

Poznajmy się!

Spodobała Ci się oferta? Jesteś zainteresowany współpracą?
A może chcesz się po prostu podzielić swoją opinią z nami? Napisz!

Little Qmon wants to meet you!